NEW GLOBAL SNELLING MASSAGE — ексклюзивна техніка лімфодренажного масажу

peper

Масажна техніка NEW GLOBAL SNELLING — це інноваційний професійний інструмент, абсолютно унікальний і забезпечуючий помітний і негайний результат після перших сеансів, спрямований на зменшення об’ємів.

МАСАЖ ВКЛЮЧАЄ ДВА ЕТАПИ:

  1. Розблокування суглобів: на цьому етапі відбувається опрацювання великих суглобів, нормалізація амплітуди руху в суглобових поверхнях, що сприяє підвищенню крово- та лімфовідтоку. Етап є пасивною гімнастикою та готує до лімфодренажного масажу.

2.Лімфодренажний масаж проблемних зон: комплекс глибоких вичавлювальних рухів, спрямованих на зменшення об’ємів, активізацію мікроциркуляції, поліпшення обміну речовин та живлення тканин, активне виведення токсинів та усунення набряків.

Навчання техніки проводиться за попереднім записом по тел.: (096) 122-64-29

 

Мастер-классы с выбранной техникой

Смотрите так же:

RITUAL CANDLE. Аромамасаж зі свічкою

RITUAL CANDLE — Аромамасаж зі свічкою. Алхімія полісенсорного та ароматерапевтичного масажу

Узнать больше

CHAKRA STONE MASSAGE. Біоенергетичний масаж гарячим камінням

В основі масажу Chakra Stone лежать давні східні цілительські техніки – акупунктура й шиатцу. Нейтралізує негативну енергію в тілі, покращує тонус та імунітет.

Узнать больше

SOY SOY BODY MASSAGE. Моделюючий масаж з безопераційною підтяжкою шкіри

SOYSOY BODY MASSAGE — це тонізуючий, ремоделюючий масаж тіла з безопераційною підтяжкою шкіри, що зміцнює тургор і формує силует.

Узнать больше

WAVE MASSAGE. Дотик хвилі. Релаксуючий, знімаючий спазми масаж

Цей ритмічний масаж подібний до безперервного руху хвиль океану, його гіпнотична чуттєвість занурює в стан легкого трансу і забирає уяву в райські куточки нашої планети.

Узнать больше