GYM MASSAGE. Міостимулюючий масаж. Гімнастика для обличчя

Head massage

GYM FACE MASSAGE — ексклюзивна масажна техніка Gerard’s, розроблена спільно з Асоціацією пластичних хірургів Італії для зміцнення шкіри та боротьби зі старінням.

GYM FACE MASSAGE призначений для відновлення еластичності, пружності шкіри, розгладження глибоких зморшок, відновлення овалу обличчя, підвищення тонусу м’язів та шкіри, зняття м’язової втоми та набряклості.

GYM Massage впливає на сполучну тканину для того, щоб м’язи повернулися до свого звичайного стану і довше зберігали шкіру гладкою, молодою та еластичною.

Масажна техніка GYM FACE MASSAGE — силова, і по суті є гімнастикою для обличчя. Процедура передбачає вплив не тільки на ділянку обличчя, а й на трапецієподібний м’яз в ділянці шиї, комірцевої зони. Техніка впливає не так на шкіру, як на м’язи обличчя. Правильно виконаний масаж здатний повністю замінити апаратну міостимуляцію.

Навчання техніки проводиться за попереднім записом по тел: (067)447-35-05; (096)-122-64-29

 

Мастер-классы с выбранной техникой

Смотрите так же:

RITUAL CANDLE. Аромамасаж зі свічкою

RITUAL CANDLE — Аромамасаж зі свічкою. Алхімія полісенсорного та ароматерапевтичного масажу

Узнать больше

SOY SOY FACE MASSAGE. Моделюючий масаж-гомаж з соєю — безопераційна підтяжка шкіри

Soy-Soy Face Massage це комплексний, інноваційний, омолоджуючий догляд для обличчя з використанням соєвого гомажного желе та аюрведичних продуктів

Узнать больше

CHOCOLATE MASSAGE. Масаж та обгортання натуральним чорним шоколадом

Шоколадний масаж — чуттєва процедура, оскільки вона включає не тільки тактильні відчуття, але й ароматерапію. Позбавляє розум від важких і нав’язливих думок, а тіло наповнює легкістю та розслабленістю.

Узнать больше

SOY SOY BODY MASSAGE. Моделюючий масаж з безопераційною підтяжкою шкіри

SOYSOY BODY MASSAGE — це тонізуючий, ремоделюючий масаж тіла з безопераційною підтяжкою шкіри, що зміцнює тургор і формує силует.

Узнать больше