GYM MASSAGE. Міостимулюючий масаж. Гімнастика для обличчя

Head massage

GYM FACE MASSAGE — ексклюзивна масажна техніка Gerard’s, розроблена спільно з Асоціацією пластичних хірургів Італії для зміцнення шкіри та боротьби зі старінням.

GYM FACE MASSAGE призначений для відновлення еластичності, пружності шкіри, розгладження глибоких зморшок, відновлення овалу обличчя, підвищення тонусу м’язів та шкіри, зняття м’язової втоми та набряклості.

GYM Massage впливає на сполучну тканину для того, щоб м’язи повернулися до свого звичайного стану і довше зберігали шкіру гладкою, молодою та еластичною.

Масажна техніка GYM FACE MASSAGE — силова, і по суті є гімнастикою для обличчя. Процедура передбачає вплив не тільки на ділянку обличчя, а й на трапецієподібний м’яз в ділянці шиї, комірцевої зони. Техніка впливає не так на шкіру, як на м’язи обличчя. Правильно виконаний масаж здатний повністю замінити апаратну міостимуляцію.

Навчання техніки проводиться за попереднім записом по тел: (067)447-35-05; (096)-122-64-29

 

Мастер-классы с выбранной техникой

Смотрите так же:

LULUR Tropical. Полінезійський масаж шовковим полотном

LULUR TROPICAL — Масаж шовковим полотном та обгортання з натуральним йогуртом та екзотичними фруктами

Узнать больше

BAMBOO BODY MASSAGE. Бамбуковий лімфодренажний і моделюючий масаж

Bamboo Body Massage — це потужна техніка з сильними біостимулюючими та реактивуючими характеристиками, спрямований на боротьбу з проявами целюліту, надлишком рідини, моделювання силуету фігури.

Узнать больше

CHAKRA STONE MASSAGE. Біоенергетичний масаж гарячим камінням

В основі масажу Chakra Stone лежать давні східні цілительські техніки – акупунктура й шиатцу. Нейтралізує негативну енергію в тілі, покращує тонус та імунітет.

Узнать больше

TIBET MASSAGE. Масаж теплими лляним мішечками з морською сіллю та гімалайською галькою

Цілющий масаж виконується із застосуванням теплих лляних мішечків, надає дуже ефективну холістичну терапію, наповнює живлючою енергією кожну клітину тіла.

Узнать больше