BAMBOO BODY MASSAGE. Бамбуковий лімфодренажний і моделюючий масаж

Young woman getting bamboo massage. Male therapist.

BAMBOO BODY MASSAGE — це ексклюзивна масажна техніка Gerard’s, основною метою якої є релаксація, відновлення та лімфодренаж. Це потужна техніка з сильними біостимулюючими та реактивуючими характеристиками. Даний масаж ідеально підходить як для чоловіків (особливо для спортсменів, оскільки відбувається стимуляція нервово-м’язових волокон, що посилює заспокійливий і розслабляючий вплив), так і для жінок (за наявності целюліту завдяки посиленню дренажних і відновлювальних властивостей).

У ході масажу застосовується комплекс рухів для розтягування м’язів, мобілізації попереково-крижового відділу та плечових суглобів. Активна частина масажу виконується у певному ритмі різними за діаметром бамбуковими паличками. Залежно від поставлених завдань та обраної інтенсивності впливу, масаж може надавати як глибоко розслаблюючу, так і відновлюючу дію, а також антицелюлітну та моделюючу.

BAMBOO BODY MASSAGE може виконуватися як на татамі, так і масажному столі.

Навчання масажнох техніки проводиться за попереднім записом по тел.:  (067) 447-35-05; (067) 077-10-20

 

Мастер-классы с выбранной техникой

Смотрите так же:

CHAKRA STONE MASSAGE. Біоенергетичний масаж гарячим камінням

В основі масажу Chakra Stone лежать давні східні цілительські техніки – акупунктура й шиатцу. Нейтралізує негативну енергію в тілі, покращує тонус та імунітет.

Узнать больше

Beauty Mamma Massage – масаж для вагітних та годуючих мам

Beauty Mamma Massage допомагає радісно та без проблем перенести період вагітності, а також сприяє гармонізації всіх процесів в організмі.

Узнать больше

TIBET MASSAGE. Масаж теплими лляним мішечками з морською сіллю та гімалайською галькою

Цілющий масаж виконується із застосуванням теплих лляних мішечків, надає дуже ефективну холістичну терапію, наповнює живлючою енергією кожну клітину тіла.

Узнать больше

CHOCOLATE MASSAGE. Масаж та обгортання натуральним чорним шоколадом

Шоколадний масаж — чуттєва процедура, оскільки вона включає не тільки тактильні відчуття, але й ароматерапію. Позбавляє розум від важких і нав’язливих думок, а тіло наповнює легкістю та розслабленістю.

Узнать больше