BAMBOO BODY MASSAGE. Бамбуковий лімфодренажний і моделюючий масаж

Young woman getting bamboo massage. Male therapist.

BAMBOO BODY MASSAGE — це ексклюзивна масажна техніка Gerard’s, основною метою якої є релаксація, відновлення та лімфодренаж. Це потужна техніка з сильними біостимулюючими та реактивуючими характеристиками. Даний масаж ідеально підходить як для чоловіків (особливо для спортсменів, оскільки відбувається стимуляція нервово-м’язових волокон, що посилює заспокійливий і розслабляючий вплив), так і для жінок (за наявності целюліту завдяки посиленню дренажних і відновлювальних властивостей).

У ході масажу застосовується комплекс рухів для розтягування м’язів, мобілізації попереково-крижового відділу та плечових суглобів. Активна частина масажу виконується у певному ритмі різними за діаметром бамбуковими паличками. Залежно від поставлених завдань та обраної інтенсивності впливу, масаж може надавати як глибоко розслаблюючу, так і відновлюючу дію, а також антицелюлітну та моделюючу.

BAMBOO BODY MASSAGE може виконуватися як на татамі, так і масажному столі.

Навчання масажнох техніки проводиться за попереднім записом по тел.:  (067) 447-35-05; (067) 077-10-20

 

Мастер-классы с выбранной техникой

Смотрите так же:

SOY SOY FACE MASSAGE. Моделюючий масаж-гомаж з соєю — безопераційна підтяжка шкіри

Soy-Soy Face Massage це комплексний, інноваційний, омолоджуючий догляд для обличчя з використанням соєвого гомажного желе та аюрведичних продуктів

Узнать больше

TIBET MASSAGE. Масаж теплими лляним мішечками з морською сіллю та гімалайською галькою

Цілющий масаж виконується із застосуванням теплих лляних мішечків, надає дуже ефективну холістичну терапію, наповнює живлючою енергією кожну клітину тіла.

Узнать больше

Beauty Mamma Massage – масаж для вагітних та годуючих мам

Beauty Mamma Massage допомагає радісно та без проблем перенести період вагітності, а також сприяє гармонізації всіх процесів в організмі.

Узнать больше

SAHARA DREAM. SPA-ритуал, натхений красою пустелі

Sahara Dream – це відлущуючий, очищаючий та релаксуючий ритуал, натхненний стародавньою берберською традицією та пропонуючий унікальний сенсорний досвід

Узнать больше