RITUAL CANDLE. Аромамасаж зі свічкою

image

Ritual Candle — надзвичайно теплий, чуттєвий ритуал з використанням масажної свічки, що пробуджує всі органи чуття для отримання максимального розслаблення та задоволення.

Для створення цієї свічки були використані найкращі природні компоненти: олії мигдалю, кокосу та каріте. Під впливом полум’я свічка починає танути, перетворюючись на композицію олій, які доглядають шкіру в процесі масажу. Ніжний та витончений аромат натуральної аромакомпозиції та ефірних олій апельсина, лаванди та мірри створює чарівну атмосферу та пробуджує уяву.

М’яке тепло, що обволікає, потрапляє на шкіру і продовжується розслабляючим масажем. Під впливом тепла відкриваються пори, і шкіра стає сприйнятливішою до поживних речовин, що надходять від олій. Ароматерапевтичний масаж покращує кровообіг, знімає напругу та м’язові спазми, наповнює тіло енергією, надає шкірі пружності та сяйва.

Ritual Candle Massage — це магія дотиків та натуральних ароматів, які занурюють тіло та розум у стан Нірвани.

 

Мастер-классы с выбранной техникой

Смотрите так же:

TIBET MASSAGE. Масаж теплими лляним мішечками з морською сіллю та гімалайською галькою

Цілющий масаж виконується із застосуванням теплих лляних мішечків, надає дуже ефективну холістичну терапію, наповнює живлючою енергією кожну клітину тіла.

Узнать больше

CHAKRA STONE MASSAGE. Біоенергетичний масаж гарячим камінням

В основі масажу Chakra Stone лежать давні східні цілительські техніки – акупунктура й шиатцу. Нейтралізує негативну енергію в тілі, покращує тонус та імунітет.

Узнать больше

BAMBOO BODY MASSAGE. Бамбуковий лімфодренажний і моделюючий масаж

Bamboo Body Massage — це потужна техніка з сильними біостимулюючими та реактивуючими характеристиками, спрямований на боротьбу з проявами целюліту, надлишком рідини, моделювання силуету фігури.

Узнать больше

SAHARA DREAM. SPA-ритуал, натхений красою пустелі

Sahara Dream – це відлущуючий, очищаючий та релаксуючий ритуал, натхненний стародавньою берберською традицією та пропонуючий унікальний сенсорний досвід

Узнать больше