RITUAL CANDLE. Аромамасаж зі свічкою

image

Ritual Candle — надзвичайно теплий, чуттєвий ритуал з використанням масажної свічки, що пробуджує всі органи чуття для отримання максимального розслаблення та задоволення.

Для створення цієї свічки були використані найкращі природні компоненти: олії мигдалю, кокосу та каріте. Під впливом полум’я свічка починає танути, перетворюючись на композицію олій, які доглядають шкіру в процесі масажу. Ніжний та витончений аромат натуральної аромакомпозиції та ефірних олій апельсина, лаванди та мірри створює чарівну атмосферу та пробуджує уяву.

М’яке тепло, що обволікає, потрапляє на шкіру і продовжується розслабляючим масажем. Під впливом тепла відкриваються пори, і шкіра стає сприйнятливішою до поживних речовин, що надходять від олій. Ароматерапевтичний масаж покращує кровообіг, знімає напругу та м’язові спазми, наповнює тіло енергією, надає шкірі пружності та сяйва.

Ritual Candle Massage — це магія дотиків та натуральних ароматів, які занурюють тіло та розум у стан Нірвани.

 

Мастер-классы с выбранной техникой

Смотрите так же:

OLOIL MASSAGE. Шовкова насолода з олією тосканської оливи та базиліком

OlOil Body Massage — це магічна алхімія тосканської оливи та ароматного базиліку, яка дарує нові тактильні відчуття та гедоністичний настрій відпочинку у сонячній Італії

Узнать больше

CHAKRA STONE MASSAGE. Біоенергетичний масаж гарячим камінням

В основі масажу Chakra Stone лежать давні східні цілительські техніки – акупунктура й шиатцу. Нейтралізує негативну енергію в тілі, покращує тонус та імунітет.

Узнать больше

BAMBOO BODY MASSAGE. Бамбуковий лімфодренажний і моделюючий масаж

Bamboo Body Massage — це потужна техніка з сильними біостимулюючими та реактивуючими характеристиками, спрямований на боротьбу з проявами целюліту, надлишком рідини, моделювання силуету фігури.

Узнать больше

WAVE MASSAGE. Дотик хвилі. Релаксуючий, знімаючий спазми масаж

Цей ритмічний масаж подібний до безперервного руху хвиль океану, його гіпнотична чуттєвість занурює в стан легкого трансу і забирає уяву в райські куточки нашої планети.

Узнать больше