Beauty Mamma Massage – масаж для вагітних та годуючих мам

Close up shot of a teddy bear on a pregnant womans stomach --- Image by © 81A Productions/Corbis

Під час вагітності з тілом жінки відбувається безліч змін на фізіологічному та метаболічному рівні, які призводять до змін фізичного та духовного стану.

В ідеалі м’язи повинні бути в тонусі і до вагітності. Проте, якщо це не так, вагітність може бути ідеальним періодом для того, щоб морально і фізично підготуватися до першого місяця материнства. У такому разі мама почуватиметься природно та комфортно.

Ексклюзивна масажна техніка Beauty Mamma Massage від Gerard’s готує жінок до вагітності, сприяє їхньому доброму самопочуттю та полегшенню емоційного стану під час вагітності, а також впливає на гармонізацію всього організму та відновлення психофізіологічного стану жінки після пологів.

Навчання техніки проводиться за попереднім записом по тел: 096-122-64-29, 067-447-35-05

 

Мастер-классы с выбранной техникой

Смотрите так же:

KERALA MASSAGE — біоенергетичний масаж обличчя, шиї та голови

Массаж Kerala з аюрведичними мотивами знімає втому та напругу у м`язах. Техніка передбачає вплив на точки марми, у місцях концентрації енергії.

Узнать больше

LUXURY CAVIAR MASSAGE. Антистресовий масаж та догляд з чорною ікрою.

LUXURY CAVIAR TREATMENT характеризується специфічною взаємодією ритму, обертальних рухів, акупунктурних точок та інтенсивного контакту зі шкірою.

Узнать больше

GYM MASSAGE. Міостимулюючий масаж. Гімнастика для обличчя

Техніка масажу GYM розроблена Академією Масажу Gerard’s разом з Асоціацією пластичних хірургів Італії. Попереджає старіння шкіри, моделює овал обличчя, надає шкірі пружність та еластичність

Узнать больше

Back & Shoulders – масаж спини, плечей і стоп

Массаж Back&Shoulder – це ексклюзивна wellness-процедура для чоловіків, розроблена спеціально для догляду за спиною і плечами.

Узнать больше