CHAKRA STONE MASSAGE. Біоенергетичний масаж гарячим камінням

CHAKRA

Масаж гарячим камінням CHAKRA STONE MASSAGE – давнє цілительське мистецтво, що об’єднало в собі гармонізуючу та очищувальну дію масажу та супроводжує його медитативною умиротвореністю у поєднанні з енергетичними властивостями базальтового каміння та його здатністю акумулювати тепло та енергію.

ЧАКРА СТОУН МАСАЖ, як і акупунктура, шиатсу чи точковий масаж, працює з енергетичними потоками людського тіла, стимулюючи ті зони, де зосереджена позитивна енергія.

Стоун масаж заснований на рефлексотерапії та енергетичному впливі нагрітого каміння. Камені різного розміру розміщуються відповідно до основних енергетичних центрів людини – вздовж хребта, а також на внутрішній поверхні долонь та стоп.

Масаж виконується розігрітим камінням з використанням теплої мигдальної олії.

Завдяки властивостям каменів та використанню спеціальної масажної техніки Gerard’s, масаж камінням дозволяє досягти таких результатів:

Навчання техніки проводиться за попереднім записом по тел: 096-122-64-29, 067-447-35-05

 

Мастер-классы с выбранной техникой

Смотрите так же:

Beauty Mamma Massage – масаж для вагітних та годуючих мам

Beauty Mamma Massage допомагає радісно та без проблем перенести період вагітності, а також сприяє гармонізації всіх процесів в організмі.

Узнать больше

SAHARA DREAM. SPA-ритуал, натхений красою пустелі

Sahara Dream – це відлущуючий, очищаючий та релаксуючий ритуал, натхненний стародавньою берберською традицією та пропонуючий унікальний сенсорний досвід

Узнать больше

RITUAL CANDLE. Аромамасаж зі свічкою

RITUAL CANDLE — Аромамасаж зі свічкою. Алхімія полісенсорного та ароматерапевтичного масажу

Узнать больше

LUXURY CAVIAR MASSAGE. Антистресовий масаж та догляд з чорною ікрою.

LUXURY CAVIAR TREATMENT характеризується специфічною взаємодією ритму, обертальних рухів, акупунктурних точок та інтенсивного контакту зі шкірою.

Узнать больше