CHAKRA STONE MASSAGE. Біоенергетичний масаж гарячим камінням

CHAKRA

Масаж гарячим камінням CHAKRA STONE MASSAGE – давнє цілительське мистецтво, що об’єднало в собі гармонізуючу та очищувальну дію масажу та супроводжує його медитативною умиротвореністю у поєднанні з енергетичними властивостями базальтового каміння та його здатністю акумулювати тепло та енергію.

ЧАКРА СТОУН МАСАЖ, як і акупунктура, шиатсу чи точковий масаж, працює з енергетичними потоками людського тіла, стимулюючи ті зони, де зосереджена позитивна енергія.

Стоун масаж заснований на рефлексотерапії та енергетичному впливі нагрітого каміння. Камені різного розміру розміщуються відповідно до основних енергетичних центрів людини – вздовж хребта, а також на внутрішній поверхні долонь та стоп.

Масаж виконується розігрітим камінням з використанням теплої мигдальної олії.

Завдяки властивостям каменів та використанню спеціальної масажної техніки Gerard’s, масаж камінням дозволяє досягти таких результатів:

Навчання техніки проводиться за попереднім записом по тел: 096-122-64-29, 067-447-35-05

 

Мастер-классы с выбранной техникой

Смотрите так же:

SOY SOY FACE MASSAGE. Моделюючий масаж-гомаж з соєю — безопераційна підтяжка шкіри

Soy-Soy Face Massage це комплексний, інноваційний, омолоджуючий догляд для обличчя з використанням соєвого гомажного желе та аюрведичних продуктів

Узнать больше

LULUR Tropical. Полінезійський масаж шовковим полотном

LULUR TROPICAL — Масаж шовковим полотном та обгортання з натуральним йогуртом та екзотичними фруктами

Узнать больше

SAHARA DREAM. SPA-ритуал, натхений красою пустелі

Sahara Dream – це відлущуючий, очищаючий та релаксуючий ритуал, натхненний стародавньою берберською традицією та пропонуючий унікальний сенсорний досвід

Узнать больше

TIBET MASSAGE. Масаж теплими лляним мішечками з морською сіллю та гімалайською галькою

Цілющий масаж виконується із застосуванням теплих лляних мішечків, надає дуже ефективну холістичну терапію, наповнює живлючою енергією кожну клітину тіла.

Узнать больше