OLOIL MASSAGE. Шовкова насолода з олією тосканської оливи та базиліком

bazelik

Це магічна алхімія тосканської оливи, яка дарує незабутні відчуття південного відпочинку. Вся процедура складається з 4-х етапного догляду: антицелюлітний масаж з використанням оливкової олії і синергії ефірних масел, і лімфодренажний масаж по оливковому флюїду. Ці два етапи сприяють інтенсивному живленню шкіри та ремоделюванню силуету. Наступним етапом наносяться тонко подрібнене листя базиліка, і проводиться інтенсивне тонізуюче скрабування. В результаті шкіра набуває нового вигляду: вона стає м’якою, шовковистою і ніжною на дотик.

Кожен продукт з наступним нанесенням розкривається на тілі новим ароматом та дарує нові тактильні відчуття. Поєднання 4 продуктів (гель, оливкова олія, базилік та пом’якшувальна олія) суттєво впливають на шкіру: глибоко живлять, зволожують і пом’якшують, а також надають пружність, підвищують еластичність та зменшують об’єми.

Навчання техніки проводиться за попереднім записом тел.: (067) 447-35-05; (096) 122-64-29

 

Мастер-классы с выбранной техникой

Смотрите так же:

SOY SOY FACE MASSAGE. Моделюючий масаж-гомаж з соєю — безопераційна підтяжка шкіри

Soy-Soy Face Massage це комплексний, інноваційний, омолоджуючий догляд для обличчя з використанням соєвого гомажного желе та аюрведичних продуктів

Узнать больше

BAMBOO BODY MASSAGE. Бамбуковий лімфодренажний і моделюючий масаж

Bamboo Body Massage — це потужна техніка з сильними біостимулюючими та реактивуючими характеристиками, спрямований на боротьбу з проявами целюліту, надлишком рідини, моделювання силуету фігури.

Узнать больше

SOY SOY BODY MASSAGE. Моделюючий масаж з безопераційною підтяжкою шкіри

SOYSOY BODY MASSAGE — це тонізуючий, ремоделюючий масаж тіла з безопераційною підтяжкою шкіри, що зміцнює тургор і формує силует.

Узнать больше

TIBET MASSAGE. Масаж теплими лляним мішечками з морською сіллю та гімалайською галькою

Цілющий масаж виконується із застосуванням теплих лляних мішечків, надає дуже ефективну холістичну терапію, наповнює живлючою енергією кожну клітину тіла.

Узнать больше