LULUR Tropical. Полінезійський масаж шовковим полотном

lulur a4

Обгортання з йогуртом та полінезійський масаж шовковим полотном

Lulur Massage — це дійсно розкішна процедура догляду за тілом, яка поїодить з Індонезії і багато століть поспіль була доступною лище для членів королівської родини о. Ява. За традицією, дана процедура була призначена для наречених і виконувалася протягом 40 днів, перед весіллям.

Для Lulur Massage використовують натуральний косметичний йогурт, суміш фруктових екстрактів та прянощів. Вони наносяться на тіло на різних етапах процедури, наповнюючи шкіру вітамінами та протеїнами.

Родзинкою даного масажу є використання шовкового полотна — воно допомагає розтягнути м`язи, розслабити тіло та очистити шкіру.

У результаті обгортання та масажу покращується тонус шкіри, організм позбавляється токсинів та зайвої рідини, покращується мікроциркуляція крові, тіло набуває гнучкості та легкості, а шкіра стає більш молодою та сяючою.

Процедура Lulur Massage призначена для тіла та складається з декількох етапів:

  1. Початок процедури — ванна для ніг з екзотичними спеціями та квітами. Після чого — масаж стоп з натуральною олією з екзотичним ароматом. Після масажу стопи загортають рушником.
  2. Скрабування спеціальним ензимним пілінгом, за допомогою шовкового полотна з використанням спеціальної техніки, для очищення та підгготовки шкіри перед основним етапом процедури.
  3. Виконання балійського королівського масажу з натуральним косметичним йогуртом з додаванням суміші з екзотичних спецій та фруктових екстрактів. Після чого тіло загортають та дають інгредієнтам наповнити шкіру. Після часткового поглинання, залишки йогурту ніжно розподіляють по шкірі легкими масажним рухами, у результаті чого шкіра стає неймовірно ніжною та ароматною.
  4. Процедуру можна завершити розтирання тіла за допомогою спеціального освіжаючого лосьону з квітковим ароматом.

Навчання техніки проводиться за попереднім записом по тел: 096-122-64-29; 067-447-35-05

 

Мастер-классы с выбранной техникой

Смотрите так же:

Back & Shoulders – масаж спини, плечей і стоп

Массаж Back&Shoulder – це ексклюзивна wellness-процедура для чоловіків, розроблена спеціально для догляду за спиною і плечами.

Узнать больше

SOY SOY BODY MASSAGE. Моделюючий масаж з безопераційною підтяжкою шкіри

SOYSOY BODY MASSAGE — це тонізуючий, ремоделюючий масаж тіла з безопераційною підтяжкою шкіри, що зміцнює тургор і формує силует.

Узнать больше

KERALA MASSAGE — біоенергетичний масаж обличчя, шиї та голови

Массаж Kerala з аюрведичними мотивами знімає втому та напругу у м`язах. Техніка передбачає вплив на точки марми, у місцях концентрації енергії.

Узнать больше

CHOCOLATE MASSAGE. Масаж та обгортання натуральним чорним шоколадом

Шоколадний масаж — чуттєва процедура, оскільки вона включає не тільки тактильні відчуття, але й ароматерапію. Позбавляє розум від важких і нав’язливих думок, а тіло наповнює легкістю та розслабленістю.

Узнать больше