CHOCOLATE MASSAGE. Масаж та обгортання натуральним чорним шоколадом

CIOCCOLATO

Справжнє мультисенсорне занурення у фізичний та емоційний комфорт; процедура для боротьби зі стресом, поганим настроєм, для догляду за сухою шкірою з нестачею живлення та тонусу.

У процедурі використовується чистий натуральний шоколад. «Шоколадна ейфорія» – це мультисенсорний масаж із теплим шоколадом, який забезпечить Вас чудовими моментами релаксу, зняття стресу та зволоження шкіри. Максимальний набір мікроелементів та вітамінів у складі, есенції у поєднанні з теплою азуленовою олією (головною складовою олії ромашки, яка заспокоює, лікує та відновлює) допомагає оживити навіть саму втомлену та суху шкіру, а також розгладжує дрібні зморшки.

Техніка шоколадного масажу враховує танучу в’язку текстуру шоколаду. Майстер працює долонями та передпліччям, що нагадує швидше танець, ніж звичайний масаж. Навіть ті, хто байдужий до солодкого, не зможуть встояти перед ароматом шоколаду та розслабляючим масажем. Алкалоїд і теобромін, які є в какао, запускають вироблення ендорфіну, гормону щастя.

Про користь шоколаду можна говорити нескінченно: він покращує циркуляцію крові, допомагає боротися з целюлітом, робить шкіру бархатистою та ніжною, допомагає подолати поганий настрій та депресію, омолоджує та й просто занурює у світ далекого дитинства.

Шоколадний масаж — чуттєва процедура, оскільки вона включає не тільки тактильні відчуття, але й ароматерапію. Позбавляє розум від важких і нав’язливих думок, а тіло наповнює легкістю та розслабленістю.

 

Мастер-классы с выбранной техникой

Смотрите так же:

NEW GLOBAL SNELLING MASSAGE — ексклюзивна техніка лімфодренажного масажу

Масажна техніка NEW GLOBAL SNELLING — це інноваційний професійний інструмент, забезпечуючий помітний і негайний результат після перших сеансів, спрямований на зменшення об’ємів

Узнать больше

LUXURY CAVIAR MASSAGE. Антистресовий масаж та догляд з чорною ікрою.

LUXURY CAVIAR TREATMENT характеризується специфічною взаємодією ритму, обертальних рухів, акупунктурних точок та інтенсивного контакту зі шкірою.

Узнать больше

SOY SOY BODY MASSAGE. Моделюючий масаж з безопераційною підтяжкою шкіри

SOYSOY BODY MASSAGE — це тонізуючий, ремоделюючий масаж тіла з безопераційною підтяжкою шкіри, що зміцнює тургор і формує силует.

Узнать больше

SAHARA DREAM. SPA-ритуал, натхений красою пустелі

Sahara Dream – це відлущуючий, очищаючий та релаксуючий ритуал, натхненний стародавньою берберською традицією та пропонуючий унікальний сенсорний досвід

Узнать больше