CHOCOLATE MASSAGE. Масаж та обгортання натуральним чорним шоколадом

CIOCCOLATO

Справжнє мультисенсорне занурення у фізичний та емоційний комфорт; процедура для боротьби зі стресом, поганим настроєм, для догляду за сухою шкірою з нестачею живлення та тонусу.

У процедурі використовується чистий натуральний шоколад. «Шоколадна ейфорія» – це мультисенсорний масаж із теплим шоколадом, який забезпечить Вас чудовими моментами релаксу, зняття стресу та зволоження шкіри. Максимальний набір мікроелементів та вітамінів у складі, есенції у поєднанні з теплою азуленовою олією (головною складовою олії ромашки, яка заспокоює, лікує та відновлює) допомагає оживити навіть саму втомлену та суху шкіру, а також розгладжує дрібні зморшки.

Техніка шоколадного масажу враховує танучу в’язку текстуру шоколаду. Майстер працює долонями та передпліччям, що нагадує швидше танець, ніж звичайний масаж. Навіть ті, хто байдужий до солодкого, не зможуть встояти перед ароматом шоколаду та розслабляючим масажем. Алкалоїд і теобромін, які є в какао, запускають вироблення ендорфіну, гормону щастя.

Про користь шоколаду можна говорити нескінченно: він покращує циркуляцію крові, допомагає боротися з целюлітом, робить шкіру бархатистою та ніжною, допомагає подолати поганий настрій та депресію, омолоджує та й просто занурює у світ далекого дитинства.

Шоколадний масаж — чуттєва процедура, оскільки вона включає не тільки тактильні відчуття, але й ароматерапію. Позбавляє розум від важких і нав’язливих думок, а тіло наповнює легкістю та розслабленістю.

 

Мастер-классы с выбранной техникой

Смотрите так же:

KERALA MASSAGE — біоенергетичний масаж обличчя, шиї та голови

Массаж Kerala з аюрведичними мотивами знімає втому та напругу у м`язах. Техніка передбачає вплив на точки марми, у місцях концентрації енергії.

Узнать больше

OLOIL MASSAGE. Шовкова насолода з олією тосканської оливи та базиліком

OlOil Body Massage — це магічна алхімія тосканської оливи та ароматного базиліку, яка дарує нові тактильні відчуття та гедоністичний настрій відпочинку у сонячній Італії

Узнать больше

Beauty Mamma Massage – масаж для вагітних та годуючих мам

Beauty Mamma Massage допомагає радісно та без проблем перенести період вагітності, а також сприяє гармонізації всіх процесів в організмі.

Узнать больше

Back & Shoulders – масаж спини, плечей і стоп

Массаж Back&Shoulder – це ексклюзивна wellness-процедура для чоловіків, розроблена спеціально для догляду за спиною і плечами.

Узнать больше