WAVE MASSAGE. Дотик хвилі. Релаксуючий, знімаючий спазми масаж

Yantra

Цей ритмічний масаж подібний до безперервного руху хвиль океану, його гіпнотична чуттєвість занурює в стан легкого трансу і забирає уяву в райські куточки нашої планети.

Виконується цей масаж у певному ритмі – розгойдуючими хвилеподібними рухами, інтенсивність і темп яких змінюється в залежності від стану клієнта. Масаж нагадує чарівний танець, у якому рухи рук і ритм зливаються воєдино, плавно перетікаючи один одного.

WAVE MASSAGE — це масажна техніка, спрямована на розслаблення м’язів і розблокування суглобів, яка надає релаксуючу та тонізуючу дію на весь організм, знімає спазми та напругу. Основна спрямованість масажу – покращення стану опорно-рухової системи. WAVE MASSAGE надає також сприятливий вплив на лімфатичну, кровоносну, дихальну та травну системи, моделює м’язи, покращуючи контури фігури.

WAVE MASSAGE надає тілу легкість та гнучкість, особливу граціозність ході та рухам. Цей масаж подарує вам чудовий настрій, відчуття щастя та гармонії з усім світом. Завдяки йому Ви відчуєте легкість у тілі та думках!

Навчання техніки проводиться за попереднім записом по тел.: (096) 122-64-29; (067) 447-35-05

 

Мастер-классы с выбранной техникой

Смотрите так же:

LULUR Tropical. Полінезійський масаж шовковим полотном

LULUR TROPICAL — Масаж шовковим полотном та обгортання з натуральним йогуртом та екзотичними фруктами

Узнать больше

GYM MASSAGE. Міостимулюючий масаж. Гімнастика для обличчя

Техніка масажу GYM розроблена Академією Масажу Gerard’s разом з Асоціацією пластичних хірургів Італії. Попереджає старіння шкіри, моделює овал обличчя, надає шкірі пружність та еластичність

Узнать больше

BAMBOO BODY MASSAGE. Бамбуковий лімфодренажний і моделюючий масаж

Bamboo Body Massage — це потужна техніка з сильними біостимулюючими та реактивуючими характеристиками, спрямований на боротьбу з проявами целюліту, надлишком рідини, моделювання силуету фігури.

Узнать больше

OLOIL MASSAGE. Шовкова насолода з олією тосканської оливи та базиліком

OlOil Body Massage — це магічна алхімія тосканської оливи та ароматного базиліку, яка дарує нові тактильні відчуття та гедоністичний настрій відпочинку у сонячній Італії

Узнать больше