KERALA MASSAGE — біоенергетичний масаж обличчя, шиї та голови

Kerala

Kerala Massage — це енергетична, антистресова, гармонізуюча та розслаблююча процедура для обличчя, голови, шиї та плечей.

Спеціальна процедура, натхненна аювердичними традиціями, ґрунтується на активізації енергетичних точок марми.

Цей SPA-ритуал виконується з використанням теплої мигдальної олії та вузликів, наповнених аювердичною сумішшю. Такий масаж тонізує шкіру, знімає м’язову напругу та спазми, сприятливо впливає на нервову систему.

У масажі використовуються прийоми аюрведичного точкового масажу, унікальне опрацювання точок марми та волосистої частини голови вузликами, наповненими спеціальною сумішшю.

Завдяки масажу гармонізуються енергетичні потоки всього тіла, покращується загальний стан організму, розслаблюються м’язи обличчя та розгладжуються мімічні зморшки. Масаж рекомендується всім, хто хоче відновити свою життєву силу, зняти напругу та втому.

Навчання техніки проводиться за попереднім записом по тел: 096-122-64-29, 067-447-35-05

 

 

Мастер-классы с выбранной техникой

Смотрите так же:

LUXURY CAVIAR MASSAGE. Антистресовий масаж та догляд з чорною ікрою.

LUXURY CAVIAR TREATMENT характеризується специфічною взаємодією ритму, обертальних рухів, акупунктурних точок та інтенсивного контакту зі шкірою.

Узнать больше

SOY SOY FACE MASSAGE. Моделюючий масаж-гомаж з соєю — безопераційна підтяжка шкіри

Soy-Soy Face Massage це комплексний, інноваційний, омолоджуючий догляд для обличчя з використанням соєвого гомажного желе та аюрведичних продуктів

Узнать больше

TIBET MASSAGE. Масаж теплими лляним мішечками з морською сіллю та гімалайською галькою

Цілющий масаж виконується із застосуванням теплих лляних мішечків, надає дуже ефективну холістичну терапію, наповнює живлючою енергією кожну клітину тіла.

Узнать больше

RITUAL CANDLE. Аромамасаж зі свічкою

RITUAL CANDLE — Аромамасаж зі свічкою. Алхімія полісенсорного та ароматерапевтичного масажу

Узнать больше