KERALA MASSAGE — біоенергетичний масаж обличчя, шиї та голови

Kerala

Kerala Massage — це енергетична, антистресова, гармонізуюча та розслаблююча процедура для обличчя, голови, шиї та плечей.

Спеціальна процедура, натхненна аювердичними традиціями, ґрунтується на активізації енергетичних точок марми.

Цей SPA-ритуал виконується з використанням теплої мигдальної олії та вузликів, наповнених аювердичною сумішшю. Такий масаж тонізує шкіру, знімає м’язову напругу та спазми, сприятливо впливає на нервову систему.

У масажі використовуються прийоми аюрведичного точкового масажу, унікальне опрацювання точок марми та волосистої частини голови вузликами, наповненими спеціальною сумішшю.

Завдяки масажу гармонізуються енергетичні потоки всього тіла, покращується загальний стан організму, розслаблюються м’язи обличчя та розгладжуються мімічні зморшки. Масаж рекомендується всім, хто хоче відновити свою життєву силу, зняти напругу та втому.

Навчання техніки проводиться за попереднім записом по тел: 096-122-64-29, 067-447-35-05

 

 

Мастер-классы с выбранной техникой

Смотрите так же:

OLOIL MASSAGE. Шовкова насолода з олією тосканської оливи та базиліком

OlOil Body Massage — це магічна алхімія тосканської оливи та ароматного базиліку, яка дарує нові тактильні відчуття та гедоністичний настрій відпочинку у сонячній Італії

Узнать больше

Back & Shoulders – масаж спини, плечей і стоп

Массаж Back&Shoulder – це ексклюзивна wellness-процедура для чоловіків, розроблена спеціально для догляду за спиною і плечами.

Узнать больше

SOY SOY BODY MASSAGE. Моделюючий масаж з безопераційною підтяжкою шкіри

SOYSOY BODY MASSAGE — це тонізуючий, ремоделюючий масаж тіла з безопераційною підтяжкою шкіри, що зміцнює тургор і формує силует.

Узнать больше

NEW GLOBAL SNELLING MASSAGE — ексклюзивна техніка лімфодренажного масажу

Масажна техніка NEW GLOBAL SNELLING — це інноваційний професійний інструмент, забезпечуючий помітний і негайний результат після перших сеансів, спрямований на зменшення об’ємів

Узнать больше