SAHARA DREAM. SPA-ритуал, натхений красою пустелі

180_Hamam

Sahara Dream – це відлущуючий, очищаючий та релаксуючий ритуал, натхненний стародавньою берберською традицією та пропонуючий унікальний сенсорний досвід. Пориньте в атмосферу безчасності, заколисайте свій розум мелодійними звуками арабських музичних інструментів і насолоджуйтеся багатогранним ароматом ефірних олій Середнього Сходу.

Sahara Dream – це дивовижна холістична процедура, яка призводить до стану глибокої релаксації, балансує тіло та розум, знімаючи м’язову напругу.

Sahara Dream — це чудовий спосіб зняти м’язову напругу, привести тіло і розум у стан гармонії та повної релаксації завдяки спеціальній техніці ручного масажу, відчуттю тепла та благотворному впливу олії аргани.

Цей ритуал має потужну очищувальну дію і чудово підходить для підготовки шкіри до засмаги та змін клімату.

Навчання техніки проводиться за попереднім записом по тел.: (067) 447-35-05; (067) 077-10-20

 

Мастер-классы с выбранной техникой

Смотрите так же:

RITUAL CANDLE. Аромамасаж зі свічкою

RITUAL CANDLE — Аромамасаж зі свічкою. Алхімія полісенсорного та ароматерапевтичного масажу

Узнать больше

BAMBOO BODY MASSAGE. Бамбуковий лімфодренажний і моделюючий масаж

Bamboo Body Massage — це потужна техніка з сильними біостимулюючими та реактивуючими характеристиками, спрямований на боротьбу з проявами целюліту, надлишком рідини, моделювання силуету фігури.

Узнать больше

TIBET MASSAGE. Масаж теплими лляним мішечками з морською сіллю та гімалайською галькою

Цілющий масаж виконується із застосуванням теплих лляних мішечків, надає дуже ефективну холістичну терапію, наповнює живлючою енергією кожну клітину тіла.

Узнать больше

CHAKRA STONE MASSAGE. Біоенергетичний масаж гарячим камінням

В основі масажу Chakra Stone лежать давні східні цілительські техніки – акупунктура й шиатцу. Нейтралізує негативну енергію в тілі, покращує тонус та імунітет.

Узнать больше