LUXURY CAVIAR MASSAGE. Антистресовий масаж та догляд з чорною ікрою.

caviar2

Чорна ікра містить фосфоліпіди та фосфопротеїни, що стимулюють відновлення та оновлення клітинної структури шкіри.

Фосфоліпіди мають ліпофільні та гідрофільні властивості та відіграють активну роль у зволоженні шкіри та підтриманні її м’якості. Протеїни складаються з амінокислот (колагенові компоненти, еластин), необхідні для росту і забезпечення цілісності тканин.

Окрім цього, ікра містить антиоксидантний комплекс Омега-3, вітаміни А, Е, D, цінні мікроелементи, такі як калій, натрій, магній, фосфор. Завдяки такому багатому складу продукти, що містять чорну ікру, омолоджують, тонізують та відновлюють шкіру.

LUXURY CAVIAR TREATMENT характеризується специфічною взаємодією ритму, обертальних рухів, акупунктурних точок та інтенсивного контакту зі шкірою. Luxury Caviar Treatment розслабляє і водночас стимулює кровообіг і потік лімфи. Ця техніка активізує мімічні м’язи, чітко контролюючи їхню діяльність та забезпечуючи загальне розслаблення м’язів обличчя, що надає йому м’якості та повертає красу. Завдяки цьому масажу відбувається глибоке зволоження шкіри, підтягується овал обличчя.

Навчання техніки проводиться за попереднім записом по тел: (067) 447-35-05

 

Мастер-классы с выбранной техникой

Смотрите так же:

SAHARA DREAM. SPA-ритуал, натхений красою пустелі

Sahara Dream – це відлущуючий, очищаючий та релаксуючий ритуал, натхненний стародавньою берберською традицією та пропонуючий унікальний сенсорний досвід

Узнать больше

CHAKRA STONE MASSAGE. Біоенергетичний масаж гарячим камінням

В основі масажу Chakra Stone лежать давні східні цілительські техніки – акупунктура й шиатцу. Нейтралізує негативну енергію в тілі, покращує тонус та імунітет.

Узнать больше

KERALA MASSAGE — біоенергетичний масаж обличчя, шиї та голови

Массаж Kerala з аюрведичними мотивами знімає втому та напругу у м`язах. Техніка передбачає вплив на точки марми, у місцях концентрації енергії.

Узнать больше

TIBET MASSAGE. Масаж теплими лляним мішечками з морською сіллю та гімалайською галькою

Цілющий масаж виконується із застосуванням теплих лляних мішечків, надає дуже ефективну холістичну терапію, наповнює живлючою енергією кожну клітину тіла.

Узнать больше