TIBET MASSAGE. Масаж теплими лляним мішечками з морською сіллю та гімалайською галькою

tibet-web

Ця екзотична лікувальна процедура бере свій початок у високогірних регіонах Тибету. Цілющий масаж виконується із застосуванням теплих лляних мішечків, вимочених у мигдальній олії та наповнених галькою з Гімалаїв, гірськими кристалами Тибету, сіллю Мертвого моря, ефірними оліями сандалового дерева, розмарину, апельсину та лаванди. Масаж, що надає дуже ефективну холістичну терапію, наповнює живлючою енергією кожну клітину тіла.

Глибоко впливаючи на сухожилля, суглоби та м’язи, масаж ремінералізує та звільняє їх від застійного стану, запалень та напруги. Прекрасна процедура для зменшення набряків у тканинах та зниження відкладення жирів. Має гарний заспокійливий, балансуючий і розслабляючий вплив на психоемоційному рівні.

Ця процедура ідеальна для людей, які перебувають у стані стресу: дивовижне відчуття м’якості та бархатистості залишається надовго після її завершення.

Навчання техніки проводиться за попереднім записом по тел: 096-122-64-29, 067-447-35-05

 

Мастер-классы с выбранной техникой

Смотрите так же:

SOY SOY BODY MASSAGE. Моделюючий масаж з безопераційною підтяжкою шкіри

SOYSOY BODY MASSAGE — це тонізуючий, ремоделюючий масаж тіла з безопераційною підтяжкою шкіри, що зміцнює тургор і формує силует.

Узнать больше

SOY SOY FACE MASSAGE. Моделюючий масаж-гомаж з соєю — безопераційна підтяжка шкіри

Soy-Soy Face Massage це комплексний, інноваційний, омолоджуючий догляд для обличчя з використанням соєвого гомажного желе та аюрведичних продуктів

Узнать больше

CHOCOLATE MASSAGE. Масаж та обгортання натуральним чорним шоколадом

Шоколадний масаж — чуттєва процедура, оскільки вона включає не тільки тактильні відчуття, але й ароматерапію. Позбавляє розум від важких і нав’язливих думок, а тіло наповнює легкістю та розслабленістю.

Узнать больше

NEW GLOBAL SNELLING MASSAGE — ексклюзивна техніка лімфодренажного масажу

Масажна техніка NEW GLOBAL SNELLING — це інноваційний професійний інструмент, забезпечуючий помітний і негайний результат після перших сеансів, спрямований на зменшення об’ємів

Узнать больше